KALİTE LED PROJEKTÖRÜ, LAMBA, LAMBA NASIL SEÇİLMELİDİR?

Şimdi sana basit bir soru soracak mıyız? Lambadaki en önemli şey nedir (projektör, lamba)?

Стамбул, Турция, January 16, 2018 /EINPresswire.com/ — Kaliteli bir LED lamba (spot lambası, lamba) seçerken dikkat etmeniz gereken şey nedir? İlk müşteri en yaygın hata müşteri ekipman seçimi öncelikle lambanın (spot, ampul), güç WT ifade edilir, yani kısaca Wt gücüne geçerli lamba (spot, ampul) tarafından tüketilen güç dikkat edilir çeken olmasıdır.

Şimdi sana basit bir soru soracak mıyız? Lambadaki en önemli şey nedir (projektör, lamba)?

Armatürünüzün (spot lambası, lamba) mevcut yoğunluğu veya ışığın yoğunluğu (ışık akısı) veriyor mu? Elbette IŞIK GÜCÜ (IŞIK AKIŞI) SAĞLIK herhangi normal bir kişi tarafından cevaplandırılacaktır!

 Neden zayıf, donuk ve parlak olmayan bir ışık veren bir lambaya (bir araştırma ışığı, lamba) ihtiyacım var mı?

Ana lamba Çıkış gücü (Wt) lambası (spot, ampul) ve cihaz parlar ışık şiddeti (ışık akısı) böyle değildir.

 Işık yoğunluğu veya ışık akısı, lümen değeriyle belirlenir (Lm).

Şimdi DİKKAT Sevgili müşterilerimiz.

Yani, örneğin lamba güç 10wt amper 10wt * 100Lm = 1000 Lm (on 100Lm ile çarpılır Wt) en azından (Am ışık gücü) parlamalı az 100LM 1 ağırlık olmamalıdır, uluslararası standartlara uygun ışık akısı ışık kuvveti değeri ortalama, bu senin lamba (spot, ampul) 10wt Mevcut kapasite 1000Lm daha az olmayan bir güçle ışık akışı sorunu olmalı, iyi, parlak ve yüksek kaliteli ışık olacağını minimumdur.

Bu nedenle, öncelikle satıcı olduğunu sormak gerekir soru, hangi güç (güç) Lm ışık veya fikstür ışık çıkışını aydınlatma seçerken? Ve aydınlatma standartlarını zaten bilen bundan sonra, sattığınız yüksek kaliteli malları hesaplamak ve hesaplamak zor değildir.

spot Wt ve 1 ağırlık üzerinde 70Lm, yani standart 100Wt spot asgari (100Wt * 100Lm) 10 parlaklık gerekir değil 100Lm ışık gücü 1 LED spot 100Wt akım gücü Örneğin anlatılır (veya sitede bir fiyat gördün) 000 Lm, ancak aynı zamanda% 30 oranında parlıyor, yani sadece 7000Lm'lik ışık akısı, kandırılmış olduğunuzu biliyor! Ve sadece aldatılmakla kalmadı, aynı zamanda sizden para çaldı.

 Yani, bir spot ışığı veya 100 Wt'luk bir lamba ödemişsiniz ve standartlardan% 30 daha az parlıyor

Işık akısı lümen (LM) ışık kaynağının teknik özellikleri sadece biridir, ancak onun önemli görevlerinden performansının kalitesini karakterize çünkü bizce, en önemli – Işığa.

 Bir kez ödediniz. senin spot Eğer standarttan daha az% 30, kendi elektrik faturası ödeme miktarının% 30 kaybetme her zaman ödemek zorunda aynı yoğunlukta (Am) de 100Wt üzerinde (size elektrik alır) tüketir beri Bundan sonra, zaman öder. Ve bu çok fazla, eğer siz saymazsanız, fakat örneğin 10-100 spot, lambalar?

Bazı şirketler cehaletin yararlanmakta olup neredeyse yerine güç ve ışık (aydınlatma) Lm kalitesinin, güç lambaları (spot, lambalar) (Wt) satan insanları aldatan ve sadece hile değil, aynı zamanda nüfusun sağlığını zayıflatmak ve özellikle çocuklar edilir.

Rusya pazarında çoğu kez yetersiz kalitede, çok sayıda firma-ikinci el tüccarlar var. Aynı zamanda, bu tür satıcılara kurulması rağmen ürünler için çok rekabetçi fiyatları ve düşük kaliteli LED sürücü (güç kaynağı, DC güç kaynağı) bu tür lambalar uzun süre ve maliyet için çalışmasına izin vermez.

Armatürün kalitesinin sıradan müşterinin mağazada alışveriş yaparken belirleyemeyeceği çeşitli bileşenlere bağlı olduğunun anlaşılması önemlidir. Bunlar arasında şunlar bulunur:

yüksek kaliteli LED'ler;
devre ve LED'lerin kaliteli bağlantıları;
yüksek kaliteli güç kaynağı. Olası voltaj yükselmelerine bakılmaksızın üretilen voltaj dengeli olmalıdır.
iyi düşünülmüş soğutma sistemi. Çalışma lambasının yüksek sıcaklığı servis ömrünün kısalmasına neden olur.
 

Maalesef, cihazın satın alınmasıyla alıcı, yalnızca gövde düzeneğinin kalitesini yüzeysel olarak değerlendirebilir.

Biz dikkate imalatçı tarafından belirtilen bilgi miktarını tavsiye – daha bu tür bilgileri, üretici kendi ürünlerinde saklayacak bir şeyi vardır olasılığı daha yüksektir ve bu nedenle, üretici kalitesinden emin olduğunu.

Engin Yaşar
Turkey LED Technology
+90 531 858 55 23
email us here


Source: EIN Presswire